Debimetereleri ile enerji verimliliğin ilk adımı ölçümde güvenilir çözüm sunuyor    

Endüstri Radyo’da Parametre programının konuğu olan Altıgen Otomasyon Genel Müdürü Sefer Odabaş, ultrasonik debimetereleri ile işletmelere enerji verimliliğinin ilk adımı olan ölçümde güvenilir çözümler sunduklarını belirtti.

Debimetereleri ile enerji verimliliğin ilk adımı ölçümde güvenilir çözüm sunuyor    
Endüstri 40 Zirvesi

Sektörünün köklü markaları arasında yer alan Altıgen Otomasyon’un çalışmalarını dinlemek üzere Genel Müdür Sefer Odabaş’ı, Endüstri Radyo’da Parametre programında ağırladık. Kontrol ürünleri ve debimetre ürünleri ile endüstriye hizmet verdiklerini belirten Odabaş, demir çelikten otomotive, tekstilden arıtma tesislerine kadar farklı üretim alanlarına çözüm sunduklarını belirtti. Geniş bir ürün gamına sahip olduklarını ifade eden Odabaş, müşterilerinin projelerine özel, ihtiyaca uygun çözümler sunduklarının altını çizdi.

Fabrikalarında pnömatik aktüatörlerin üretimini yaptıklarını açıklayan Odabaş, aynı zamanda dünyanın önde gelen kontrol ürünleri ve debimetre ürünlerin de bünyelerinde yer aldığını aktardı. Tesislerde enerji verimliliğinin önemine değinen Odabaş, kontrol edebilmek için ölçmek gerektiğini hatırlatarak enerji verimliliğinin sağlanmasında ilk adımın işletme hangi alanlara ne kadar enerji harcandığını bilmek gerektiğini dile getiriyor. Firmalarının buhar ve su debisini ölçmek için tedarik ettikleri debimetreler ile müşterilerine hizmet verdiklerini anlatıyor. Odabaş, ultrasonik debimetre ile işletmenin enerji tasarrufunu sağlamasında ilk adımı olan ölçümde güvenilir çözümler sunduklarını vurguladı.

Altıgen Otomasyon Genel Müdürü Sefer ile Endüstri Radyo’da yaptığımız söyleşiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 18:08
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını