Dar alanda hassas pozisyonlama sağlıyor

B&R, hassas pozisyonlama için kompakt ve modern servo teknolojisini piyasaya sundu.

Dar alanda hassas pozisyonlama sağlıyor
Robot Zirvesi

B&R servo motor portföyünü 8WS motor serisi ile genişletiyor. Böylelikle en küçük alanda yüksek hassasiyetli senkronizasyon ve hassas pozisyonlama gerektiren servo uygulamaları mümkün hale geliyor. 8WS motor serisi; yapıştırma ve dozaj sistemleri, tutucular, ölçüm ve test ekipmanları, dolum sistemleri ve robot eksenleri gibi alanlarda kullanılabiliyor.

IP69K’YA KADAR KORUMA SINIFLARI

Fırçasız motorlar 17’den 40 mm çapına kadar seçeneklerde mevcuttur. Güçlü ve kompakt motor serisi 8WS sert endüstriyel ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır ve IP54 ve IP66/67 koruma sınıflarında her boyutta mevcuttur. 40 mm çapındaki gövde, gıda üretimi için IP69K’nın hijyenik tasarımında opsiyonel olarak mevcuttur.

TAM İŞLEVSELLİK

Motorlar 60 VDC voltaj için tasarlanmıştır ve 7 ila 205 Watt güç aralığında nominal gücü kapsar. Entegre mutlak enkoder devir başına 4096 pozisyon çözünürlüğüne sahiptir. Hareketli taşıma kanallarına uygun, esnek ve çift blendajlı hibrid motor kabloları motora doğrudan sıkı sıkıya bağlıdır ve iki uzunluk alternatifi mevcuttur.

DİREKT REDÜKTÖR BAĞLANTILI

8WS serisindeki tüm motorlar direkt monte edilebilen 1 ila 3 kademeli planet redüktörleri ile birlikte teslim edilebilir. Kaynak izi olmayan kompakt boyuttaki motor redüktör ünitesi daha fazla uygulama imkanı oluşmasını sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 09:56
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını