banner1322
x

Continental Türkiye’ye Rusya'dan transfer

Uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental'in Türkiye Genel Müdürü, daha önce Rusya Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Jaron Wiedmaier oldu.

Continental Türkiye’ye Rusya'dan transfer
Robot Zirvesi

Dünyaca tanınan uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Ekibin yeni Genel Müdürü 2003 yılından bu yana Rusya Continental Lastikleri Genel Müdürü olarak görev yapmış Jaron Wiedmaier oldu. Wiedmaier’e koltuğu devreden Ali Okan Tamer, Continental İngiltere ve İrlanda’nın yeni Genel Müdürü olarak atandı.

JARON WIEDMAIER'İN KARİYER BASAMAKLARI

Continental lastiklerinin Rusya faaliyetlerini sürdüren ekibin başında 2003 yılından bu yana yer alan Wiedmaier, Almanya’da Otto von Guericke Üniversitesi Teknik Mühendislik bölümünde master yaptı. Daha önce sırasıyla Almanya’da Continental AG’de Müşteri Hizmetleri Bölümü Başkanlığı ve Continental Rusya Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevinde bulunan, 2003 yılında ise Rusya Continental Lastikleri Genel Müdürlüğüne atanan Wiedmaier, 15 yıl sonra Türkiye'ye transfer oldu. İnsanların ve ürünlerinin sürdürülebilir ve bağlantılı hareketliliği için öncü teknolojiler ve hizmetler geliştiren Continental; araç, makina, trafik ve ulaşım için güvenli, verimli, akıllı ve ekonomik çözümler sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 16:06
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını