banner1322
x

B&R 4 KAT DAHA HIZLI GÖRÜNTÜ İŞLEMEYE İMKAN VERİYOR

B&R'nin Akıllı Sensörü, artık görüntüleme görevlerini dört kata kadar daha hızlı gerçekleştiriyor.

B&R 4 KAT DAHA HIZLI GÖRÜNTÜ İŞLEMEYE İMKAN VERİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Makina görüntüleme fonksiyonlarının uygulama hızını büyük oranda artıran B&R, HALCON 20.11 ve dört çekirdekli işlemciler ile daha yüksek makina verimliliği sağlıyor, görüntü işlemenin dört kat daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanıyor.

Yeni dört çekirdekli işlemci ve tam zamanında derleyici (JIT) ile görüntüleme görevleri eskisinden dört kata kadar daha hızlı gerçekleştirilirken, makina üreticileri, yüksek maliyetli görüntüleme PC’leri kullanmaya gereksinim duymadan makinalarının verimini önemli ölçüde artırabiliyor.

YAZILIM GÜNCELLEMESİ İLE KULLANIMA HAZIR

HALCON kütüphanesinin son olarak güncel sabit sürümü ile birlikte, markanın görüntüleme sistemi artık tam zamanında derleyiciye (JIT) sahip. Söz konusu derleyici, daha sonra çalışma esnasında yorumlanmak yerine, uygulama yüklendiğinde yürütülebilir makina kodu üretiyor.

JIT, birçok birçok görüntüleme işlevi için yürütme süresini büyük ölçüde azaltıyor. Ölçüm görevlerinde zamandan yüzde 75'in üzerinde bir oranda tasarrufa imkan veriyor.

Derleyici, basit bir yazılım güncellemesiyle kullanılabiliyor.

ÇEVRİM SÜRELERİNİ YARIYA İNDİRİYOR

Çok çekirdekli görüntüleme algoritmaları sayesinde, dört çekirdekli işlemcili yeni Akıllı Sensör versiyonunun sağladığı avantajlar da devreye giriyor.

Daha yüksek bilgi işlem gücü, örneğin eşleşen uygulamalar için çevrim sürelerinin yarıya indirilmesini mümkün hale getiriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2021, 15:10
YORUM EKLE

Endaş

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını