banner1322
x

BAistanbul iş analizi profesyonellerini ağırlayacak

Uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul, 4 Aralık’ta Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı ve inovatif şirketlerinden profesyonelleri ağırlayacak.

BAistanbul iş analizi profesyonellerini ağırlayacak
Endüstrideara

BA-Works tarafından organize edilen iş analizi konferansı BAistanbul, 4 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Türkiye ve Güney Doğu Avrupa bölgesinin alanındaki tek uluslararası etkinliği BAistanbul 2018’de, Türkiye’nin ve dünyadan  en başarılı ve inovatif şirketlerinin iş birimleri, iş analistleri, yazılımcılar, proje yöneticileri, müşteri ve çalışan deneyimi uzmanları ile İK ekiplerinden uzmanlar bir araya gelecek.

TASARIM ODAKLI DÖNÜŞÜM

"Tasarım odaklı dönüşüm" temasıyla gerçekleşecek etkinlikte şu başlıklar ele alınacak: İş dünyasında yaşanan projelerin neden beklenen hızda tamamlanamadığı,  geliştirilen teknolojik çözüm, ürün ve hizmetlerin müşterilere istenen değeri yaratmaması başta olmak üzere, silo bazlı yapılanmadan kaynaklı iş birimleri ve teknoloji ekipleri arasında mevcut sınırlı iş birliği problemlerinin nasıl aşılacağı, tasarım odaklı, yaratıcı ve inovatif yaklaşımlar.  

BAistanbul 2018’de ayrıca Design Thinking + Doing metodolojilerinin iş dünyasında yaratacağı değer, çevik dünyada tasarım odaklı iş analizi, müşteri odaklı, inovatif ve çevik organizasyonlarda iş analistlerinin rolü, ekiplerin enerjisini yeniden canlandırmayı tetikleyecek biçimde çalışma kültürünü değiştirme, stratejik ve yaratıcı düşünme gibi birçok konuya yer verilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 13:54
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını