Automechanika İstanbul ertelendi! Yeni tarih açıklandı...

Haziran ayında düzenlenmesi planlanan Türkiye'nin Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul'un, Koronavirüs nedeniyle 2021 yılına ertelendiği duyuruldu.

Automechanika İstanbul ertelendi! Yeni tarih açıklandı...
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye'nin Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul'un, Koronavirüs nedeniyle 8-11 Nisan 2021 tarihine ertelendiği açıklandı.

Erteleme kararına ilişkin Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Automechanika Istanbul olarak, 2020 yılı Haziran ayında düzenlemeyi planladığımız Automechanika Istanbul 2020 fuarımızı, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın 21 Nisan 2020 tarihinde Corona Virüs (COVID-19/Sars-CoV-2) kaynaklı fuar organizasyonları ve etkinliklerin düzenlenmesine dair açıkladığı mücbir sebeplerden ötürü 2021 yılına ertelemiş olduğumuzu üzülerek bilgilerinize sunarız. Gerek ülkemizin gerekse tüm dünyanın verdiği bu büyük mücadelede ve yaşanılan bu zorlu dönemde, mücbir sebeplerden dolayı söz konusu kararı açıklamanın derin üzüntüsü içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu bağlamda, özellikle geçtiğimiz son birkaç haftada siz değerli katılımcılarımızın, fuarımızı destekleyen derneklerimizin, iş ortaklarımızın ve sevgili ziyaretçilerimizin gösterdiği destek ve işbirliği için yürekten teşekkür eder, sizlerle beraber omuz omuza bu süreci de aşacağımıza olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz."

"DİJİTAL PLATFORM ÜZERİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR"

"Automechanika Istanbul olarak, her bir krizin beraberinde yeni fırsatlar ve çözümler getirdiğine inanıyoruz. Bu bilinçten yola çıkarak, şu an Automechanika Istanbul ve paralelindeki tüm fuarlarımız için dijital platform üzerinde yine global işbirliği oluşturma ve yeni iş birliklerinin yaratılması noktasında fayda oluşturabilecek çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Söz konusu dijital platformun, 2021 yılında yeniden bir araya gelene dek bu süre içerisinde ticaret hacmini canlandırmaya yönelik, önemli bir köprü görevi göreceğine inanıyor, bu noktada da özel ve verimli bir alternatif olması yönünde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şüphesiz, 2021'e ertelenen Automechanika Istanbul Fuarı'mız ile ilgili hepinizin soruları olacaktır. Tüm sorularınızın yanıtlarına dair detaylı bilgilendirmeye web sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra, hepimizin evlerinden çalıştığı şu dönemde ilave sorularınız olması halinde her zaman telefon ile bizlere ulaşabileceğinizi ve sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, tüm aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler dileriz." 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 04:02
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını