AKILLI OYUNCAK MARKASI 2022'DE ÜRETİME GEÇECEK

AB PLUS firmasının akıllı oyuncak markası i-toys, 2022'de seri üretime geçecek. Firma, markası ile sektöre yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

AKILLI OYUNCAK MARKASI 2022'DE ÜRETİME GEÇECEK
Enerji Zirvesi

Teknoloji şirketi AB PLUS firmasının akıllı oyuncak markası i-toys, 2022'de seri üretime geçmeye hazırlanıyor.

İKİ FARKLI ÜRÜN GRUBU OLACAK

I-Toys markasıyla pazara sunulacak ve 2 farklı ürün grubunun yer alacağı bildirilirken, söz konusu ürün gruplarından ilkinin cep telefonunda mobil uygulama ile yönetilebilecek, programlanabilecek ve tak-çıkar eklentiler eklenebilecek i-toys yap-boz kitlerin olacağı ifade edildi.

İkincisinin ise, görerek hareketleri öğrenebilen, tekrar edebilen, emsallerine aktarabilen, sesle komuta edilebilen insansı i-toys robotlar olacağı öğrenildi.

ÇOCUKLAR, OYUNCAKLARINI KENDİLERİ YARATABİLECEKLER

Tıpkı AppleStore gibi çalışan bir i-toysCity platformuna sahip olacak marka, söz konusu platform aracılığıyla binlerce yetkinliğin uzaktan wifi ile yüklenebilmesine imkan verecek.

Çocuklar, markanın yap-boz bloklarıyla yapacakları oyuncaklara cep telefonlarındaki uygulama sayesinde müdahale edebilecek, programlayabilecek ve bozup yeni bir form oluşturabilecek.

ETKİLEŞİMLİ OYUN ARKADAŞLARINA DÖNÜŞECEK

Oyuncak sektörüne yepyeni bir nefes getirmesi beklenen markanın ürünlerinin çocukların etkileşimli oyun arkadaşlarına dönüşeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 04:39
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını