banner684
x

Nitelikli bilgiye ulaşmanın en kolay yolu

Fabrikalarda kullanılan ürün ve hizmetleri sınıflandırılarak oluşturulan bu kataloglar, her yıl Avrupa ülkelerinde yüz binlerce tirajla dağıtılıyor.
Fabrikaların satın alma yetkilileri için vazgeçilmez olan bu kataloglar, nitelikli bilgiye hızlı ulaşma ve karşılaştırma imkanı verdiği için büyük önem taşıyor.
Tabi ki bu durum ülkemiz endüstrisi için de büyük bir ihtiyaç ama...

Güven sorunu!

Türkiye’de katalog yayınlayarak reklam geliriyle var olma savaşı veren o kadar çok şirket var ki, sayılarını tespit etmek neredeyse imkansız.
Bir o kadar da dolandırıcılar var tabi!
Katalogda reklam yayınlama vaadiyle ön ödeme alarak kayıplara karışan ya da vaadini yerine getirmeyenlerin sektöre verdiği güven sorunu, bu çok ciddi ihtiyacın karşılanmasına engel oluyor.

Gönül rahatlığıyla kullanın

Yukarıda özetlemeye çalıştığım tüm bu sorunlara rağmen 8 yıldır başarıyla hizmet veren Türkiye makina ve aksam imalatçıları kataloğu Makinabul’u gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Hemen açıklayayım, Makinabul’a reklam verme süresi doldu; yani reklam veremezsiniz.
Ancak makina, makina aksamları ve makinalarda kullanılan otomasyon ürünlerinin temini ile ilgili bir işiniz varsa, Makinabul Kataloğu’na ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Nasıl ulaşırsınız?

TV reklamları, sektörel dergiler, web yayınları ve önceki yıllarda oluşan kullanıcı iletişim bilgilerine yapılan duyurularla dağıtılan Makinabul Kataloğu, endüstrinin en önemli bilgi kaynaklarından biri.
Örneğin Türkiye’de seri üretimi olan kaç tane makina imalatçısı var? Sorusuna en hızlı yanıt bulabileceğiniz kaynak.
Katalog ya da CD olarak kullanabileceğiniz Makinabul Kataloğu’na sahip olmak için tek yapmanız gereken www.makinabul.com da yer alan talep formunu doldurmak.

Hemen belirtmeliyim, Makinabul Kataloğu 10 bin adet basıldı; CD formatı da 10 bin adet çoğaltılıyor. Toplamda 20 bin adet dağıtılacağı için ``talep formunu`` hızlı doldurmanız yararlı olabilir.

YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler