Tedarik zincirine yönelik 60 ülkede çözümler sunan CHEP, müşteri odaklı teknoloji yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda devreye alınan myCHEP dijital portalı, müşterilere hızlı bir şekilde sipariş vermelerini, palet envanteri kullanımını görüntülemelerini, teslimat faaliyetlerini takip etmelerini ve daha fazlasını yaparak zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor. myCHEP dijital portalı ile CHEP müşterileri hesaplarını 7 gün 24 saat hızlı ve kolay bir şekilde yönetebiliyor. Bu tescilli çevrimiçi portala birden fazla cihazdan erişilebilirken, palet ve konteyner havuzu oluşturma ile ilgili idari görevler de kolay bir hale geliyor. 

CHEP, ETA İLE SİPARİŞLERİN TAHMİNİ VARIŞ ZAMANINI MÜŞTERİLERE BİLDİRİYOR

CHEP’in küresel hizmet ağı ve çözüm odaklı teknoloji yatırımlarıyla hayata geçirdiği Tahmini Varış Zamanı hizmeti (ETA), siparişlerin CHEP servis merkezinden çıktığı anda müşteriye otomatik bir mesaj göndererek siparişlerin tahmini varış zamanını bildiriyor. Nakliye esnasında durum güncellemesi de yapabilen özellikle müşteri ayrıca myCHEP üzerinden siparişini de takip edebiliyor.

SİPARİŞLER HER AN KONTROL ALTINDA

myCHEP, mobil cihazlardan ve tabletlerden günün her anında hesaba erişim imkanı veriyor. Siparişler ve teslimatlar Outlook takvimi gibi tek bir görünümde planlanıyor ve görüntülenebiliyor. Tek bir ekrandan siparişler hızlı bir şekilde oluşturulurken, aynı zamanda değiştirilebiliyor veya iptal edilebiliyor. Sistem ayrıca ekspres siparişlere de imkan tanıyor. Acil durumlarda ise standart sipariş teslim süresi altında acele siparişler verilebiliyor ve siparişin ne durumda olduğu da çevrimiçi olarak izlenebiliyor. 

KONTROL PANELİ İLE İŞ SÜREÇ TAKİBİ 

myCHEP üzerinden müşteriler için en önemli etkinliği, raporları ve bildirimleri de rahatça görmek için kontrol paneli ayarlanabiliyor. Bu sayede de en doğru CHEP palet terazisi ve hesabı için envanter kullanımı tam olarak görüntülenebiliyor. Ayrıca, raporlar tek bir tıklamayla cihazlara indiriliyor. Veriler benzersiz iş gereksinimlerine göre dışa aktarılıyor ve filtrelenebiliyor. Faturaların ödenip ödemediği de kontrol panelinden kolaylıkla takip edilebiliyor. 
 

LOJİSTİKTE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ANAHTARI TEKNOLOJİ YATIRIMI LOJİSTİKTE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ANAHTARI TEKNOLOJİ YATIRIMI