Fransa’da hayata geçirdikleri yeni yatırım ile ilgili bilgi veren Mars Logistics Karayolu Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mete Şekli, “Fransa bölgesinde 33 yıllık bir know-how’a sahibiz. Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler’e karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Fransa ise bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Mars, 1989 yılında kurulduğunda sektöre Fransa taşımaları ile girmişti.  Bu zamana kadar Fransa’da da acente yapılanmalarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunduk. Şirketimizin büyüme stratejilerine uygun olarak geçen sene Mars Fransa şirketimizi kurmuştuk. Şimdi ise Paris’te ilk depomuzu açtık. Bu yatırımımız sayesinde hem bölgedeki hizmet çeşitliliğimizi artırmayı hem alt yapımızı geliştirmeyi hem de müşterilerimize avantajlı imkanlar sunmayı hedefliyoruz” dedi. 

“BÖLGEDEKİ GÜCÜMÜZÜ YENİ DEPOLAR İLE ARTIRACAĞIZ”

Şekli, bölgedeki hedeflerini ve faaliyetlerini şu sözlerle anlattı: “Fransa’daki gücümüzü yeni depo yatırımlarımızla pekiştirmeyi ve servis olanakları ile Avrupa’da Mars kalitesini üst düzeyde sunmayı hedefliyoruz. 2019 yılından beri İspanya’da varlığımızı sürdürüyoruz. İspanya ile birlikte Fransa’daki yeni yapılanmanın hem iki ülke arasında sunulan hizmetlerde hem de çevre ülkeler ile entegrasyonda güçlü olacak. 

SOYSERİN GRUP KARANLIK DEPO YATIRIMI PLANLIYOR SOYSERİN GRUP KARANLIK DEPO YATIRIMI PLANLIYOR

Mars kalitesi ve kültürünü Türkiye ve İspanya’dan sonra Fransa’da da tüm müşterilerimize sunacağız. Acentelerden aldığımız hizmetlere göre daha rahat hareket edebileceğiz ve müşterilerimizin taleplerine daha esnek bir şekilde cevap verebileceğiz.” diyen Şekli, süreçlerin tümünün 2.000’in üzerinde profesyonel çalışanı ve 3.150 özmal aracı ile Mars Logistics tarafından organize edileceğini ve müşterilerin yetkin çözümlere daha hızlı ulaşabileceklerini belirtti.