Yıllık 3 milyon adet kama üretimi yapıyor

Türkiye de, Orta Doğuda, Balkanlar da ve Avrupa da, kaliteli kamayı üretmeyi başarmış olan Emek Kama, motor, redüktör, pompa, makine üreticisi 3.000'i aşkın seçkin sanayici firmaya hizmet veriyor.

Yıllık 3 milyon adet kama üretimi yapıyor
Endüstrideara

Bugünden müşteri memnuniyetine, insana ve kaliteye yatırım yapanların gelecekte ayakta kalanlar olacağına inanan Emek Kama, bu doğrultuda kendini yenileyerek çalışmalarına devam ediyor.
Tüm iş akışları sürecinde, hammadde temininden müşteri sevkiyatına kadar firma, malzemelerinin izlenebilirliğini, ara kontrollerini, denetimlerini sağlamakta ve kalite kontrol bölümünde %100 son kontrolü sağlayarak sevk etmektedir. 

5000 farklı standart ve özel ebatta kama çeşitliliği sunuyor

Emek Kama, gerek fiyat gerek kalite ve müşteri memnuniyeti ile sanayinin önde gelen firmalarına hizmetlerini sürdürüyor.
Türkiye'de, Avrupa'da, Amerika'da marka olmuş olan firma, yıllık 3 milyon adet kama üretimi yapıyor.

Ayrıca Emek Kama müşterilerine, DIN 6888 norm ölçülerine uygun iki yüzeyi taşlanmış Yarımay kama ve DIN 6885 ve TS 147+T3 normlarına uygun dört yüzeyi satıh taşlama tezgâhlarında taşlanmış, Genişlik ölçüleri h9, Yükseklik ölçüleri h11 toleranslarında Düz Kama üretimi  ile 5000 farklı standart ve özel ebatta kama çeşitliliği sunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 18:09
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını