Yeni Ford Focus’a 12 ödül

Yepyeni ve Türkiye’de kasım ayında satışa sunulan Yeni Ford Focus, Avrupa pazarlarındaki ilk 6 ayında aralarında “Yılın Otomobili” ödülleri de bulunan 12 ödüle layık görüldü

Yeni Ford Focus’a 12 ödül
Dergi

İSTANBUL (AA) – Ford Otosan tarafından açıklamada: “Son zamanların en iddialı Focus modeli pazara sunulmuş bulunuyor. 6 gibi çok kısa bir sürede seçkin 12 ödül sahibi olduk. Böylelikle iki kez “Yılın Otomobili” layık bulunan Ford Focys Avrupa’nın da gözünde birincilikler sahibi oldu.

İNSAN ODAKLI FORD FELSEFESİ...

Ford’un “İnsan odaklı” tasarım felsefesi ile geliştirilen Ford Focus, kullanıcıların tutkularını ve kişiliklerini merkeze alan bir felsefe ile tasarlanmış bulunuyor. Öncelikle konforlu ve de güvenli bir sürüş için akıllı teknolojilerle donatılmış olan yeni Ford Focus ile  yolcu , sürücü deneyimi sayesinde Finlandiya ve Hırvatistan’ da “Yılın Otomobili 2019” ödüllerini aldı.

AUTO ZEITUNG...

Çekya Filo Ödülleri 2018’de “Fayda Kategorsi” birinciliği.İspanya’da “Girişimciler Yılın Otomobili” ödülü, İngiltere’de Business Car Ödüllerinde “En İyi Alt-Orta Segment Otomobil” ödülü aldı.Almanya’da Auto Zeitung 2018 Otomobil Ödüllerinde “Kompakt Sınıf” birincilliğinin yanı sıra 2018 İskoç Yılın Otomobili Ödüllerinde “En İyi Aile Otomobili” kategorisinde birincilik kazanan yeni Ford Focus, ayrıca 2019 Mart’ta açıklanacak Avrupa Yılın Otomobili ödülü için belirlenen yedi finalist arasında yer almakta.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 07:52
YORUM EKLE

Endaş

Elesa

Dergiler