banner1049
x

Üstün performanslı kompresörler

Lupamat yenilikçi teknoloji takibi ve Ar-Ge çalışmalarıyla artan enerji giderlerini minimum seviyeye çekecek çözümler üretiyor.

Üstün performanslı kompresörler
EndüstrideAra2

 Verimli, güvenli, ekonomik, yüksek kaliteli Lupamat’ın Vidalı Kompresör ürünleri işletmelere uzun yıllar kesintisiz hizmet verecek performansa sahip.
Bunun yanı sıra Lupamat, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunumu ile ve müşteri memnuniyetini sağlıyor.

PİSTONLU KOMPRESÖR

Endüstriyel kullanım için üretilmiş, etkin bir soğutma ve yağlama sistemi içeren, düşük devirli,  Lupamat pistonlu hava kompresörleri uygun ve kaliteli malzemenin kullanıldığı uzun ömürlü, üstün performanslı kompresörlerdir. Bu özellikleriyle Lupamat müşterilerine problemsiz bir çalışmanın yanı sıra verimlilik ve ekonomi sağlıyor. 
Lupamat’ın tek kademeli, çift kademeli, benzin motorlu ve booster olmak üzere 4 adet pistonlu kompresör çeşidi bulunuyor.

YAĞSIZ PİSTONLU HAVA KOMPRESÖRÜ

Lupamat'ın Japon Anest Iwata firması ile işbirliği sonucu olarak hizmete sunulan Lupamat %100 yağsız, hava soğutmalı Pistonlu Hava Kompresörleri; yağsız hava ile çalışması gereken sektörlerde, örneğin; hastaneler, diş klinikleri, gıda, elektronik parça üretiminde, tekstil ve daha birçok sektörde kullanılıyor.
Depo üzeri, deposuz kabinli ve depo üzeri kabinli olmak üzere 3 kompresör modeli bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 09:34
YORUM EKLE

Nidec

NSK

Dergiler