Ürünleri hasarsız olarak müşterilere ulaştırıyor

Onare Endüstriyel Ambalajlama, çemberleme makinaları, ambalajlama çemberleri ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri konusunda sektöre hizmet veriyor.

Ürünleri hasarsız olarak müşterilere ulaştırıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Onare, firmaların özellikle kolili ve paletli mal sevkiyatı sırasında ürünlerinin hasar görmeden müşterilerine teslimi için gerekli koruma önlemlerini almalarını sağlıyor. Ürünlerin hasarsız bir şekilde müşteriye teslimi için Onare keşif ekibi, firmaların yükleme birimleri ile birlikte çalışarak kullanılması gereken en uygun ambalajlama ürününü tespit ediyor. Ayrıca, dünyanın en büyük üreticileri ile Türkiye sanayisi arasında çemberleme makinaları ve tüm plastik çemberlerle ilgili Onare köprü görevi görüyor.

ITİPACK’İN TÜRKİYE’DEKİ TEK DİSTRİBÜTÖRÜ

Itigroup, 1970 yılından günümüze full otomatik çemberleme hattı üretiyor, İtalya, Fransa ve Kanada’daki fabrikalarında üretmiş olduğu çemberleme hatları, halen ABD, Çin, Japonya, Hindistan ve Avrupa’daki dünyanın en büyük demir çelik üreticilerinde kullanılıyor. Itigroup bünyesinde faaliyet gösteren dünyadaki 2 büyük full otomatik çelik çemberleme makinası üreticisinden biridir. Onare Endüstriyel Ambalajlama ise Itipack’in Türkiye’deki tek distribütörüdür. Bu anlamda satışa sunulan ürünlerin garanti, teknik destek, yedek parça ve servisi onare I services güvencesi altındadır.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 17:06
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını