banner1322
x

Ürün çeşitliliği ile doğru ihtiyacı belirliyor

Ürünlerin çeşitliliği ile birlikte satış ve satış sonrası gereken yedek parça ve firmaların ihtiyaçlarına hızlı cevap veren çözümlerle Ege Redüktör doğrudan karşımıza çıkıyor.

Ürün çeşitliliği ile doğru ihtiyacı belirliyor
Endüstrideara

Dönme hareketini sağlamaya yarayan dişli bir çark sistemi olan redüktörler, günümüzde birçok firma tarafından standart boyutta üretilse de tip seçimi konusunda; çevirim oranı, tork, boyut, verim ve ağırlık gibi faktörler önemli ihtiyaçlardır. Daha çok otomotiv, baskı makinaları, denizcilik, enerji ve çelik endüstrisi gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilirler.

İmalat sektöründe faaliyet gösteren Ege Redüktör günümüz teknolojilerine uyum sağlayan uzun ömürlü ve kaliteli uygun maliyetli redüktör çeşitleri üretiyor, bu öncelikle Ege Redüktör teknoloji döneminde sektörün hedef ihtiyaçlarına cevap veren ve gelişen bir şirket olma yolunda ilerliyor. Ürünlerin çeşitliliği ile birlikte satış ve satış sonrası gereken yedek parça ve firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek için hızlı çözümle Ege Redüktör doğrudan karşımıza çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 18:59
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını