banner1322
x

Türkiye’nin her noktasına 7/24 kompresör servis hizmeti

Üretimin her noktasında kullanılan kompresörlerin bakım ve servis hizmetinde uzman ekiplerle çalışmak işletmelerin yükünü azaltıyor.

Türkiye’nin her noktasına 7/24 kompresör servis hizmeti
Endüstrideara

Uzman ekibiyle Türkiye’nin her noktasına 7/24 servis hizmeti sunan Demir Kompresör geniş kapsamlı hizmetleriyle her marka kompresör için revizyon, tamir ve periyodik bakım hizmetleri sunuyor.

Vida grubu revizyonu

Her marka kompresörlerin vida gruplarının tamir bakım ve revizyon işlemlerinin orijinal ve kaliteli malzemelerle yapılması çok önemlidir. 
Demir Kompresör Servis’i tamir, bakım ve onarım hizmetlerini üretici tarafından belirtilen tekniklere uygun olarak yapmaktadır.

Vida Gruplarının kapak kısımlarında bulunan hasarlar orjinaline uygun olarak tamir edilerek orjinal haline getirilebilmekte, yapılan işlemler materyalin metal cinsine uygun olarak yapılmaktadır.

Kompresör periyodik bakım

Kompresörlerin düzenli bakımının yapılması verimlilik ve makinanın uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Ekonomik bakım hizmetleriyle işletmeleri kompresör arızalarından kaynaklanacak büyük zararlardan kurtaran Demir Kompresör Bakım Servisi her marka kompresör periyodik bakım hizmeti veriyor.

Pistonlu Kompresör Tamiri

Revizyonlarını orjinal malzeme kullanarak  gerçekleştirilmesi, piston, sekman değişimi, biyel kolu yatak rulmanı değişimi krank değişimi silindir honlama gömlek çakma gibi işlemlerin garantili olarak yapılması tamir hizmetlerinde en önemli noktalardan biridir.
Demir Kompresör Servisi kullandığı malzemelerin kalitesi ve teçhizatı ile işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyor.

Hava kurutucu tamiri, hava kaçaklarının ölçümü ve pistonlu kompresör tamiriyle birlikte geniş bir yelpazede hizmet veren Demir Kompresör, Türkiye’nin her noktasına her marka kompresör için 7/24 servis ve bakım hizmeti sunuyor.

Demir Kompresör ile tanışmak ve detaylı bilgi almak için; www.demirkompresor.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 10:52
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını