Tasarım ödülünü aldı

Elesa+Ganter, yarım asra yakın iş birliktelikleriyle bir başarı ödülüne daha layık görüldü ve tork sabitleyicilerinin tasarımıyla Red Dot Ödülü’nü aldı.

Tasarım ödülünü aldı
Enerji Zirvesi

İtalya’da 1941 yılında kurulan Elesa ve Almanya’da 1894 yılında faaliyete başlayan Ganter şirketleri yarım asırdır birlikte çalışarak birçok başarıya imza attı ve bu başarılarıyla ödülleri toplamaya devam ediyor. Makina ve otomasyon sistemlerindeki aşırı kuvvet yükleme ve blokaj işlemlerine karşı tasarladıkları tork sabitleyicileri ile 2019 Red Dot Tasarım Ödülü’nü alan firma geniş ürün gamı ile sektöre yön vermeye devam ediyor.

Oldukça geniş ürün yelpazesi olan Elesa+Ganter, makina parçaları ve ekipman güvenliği alanındaki çalışmalarıyla sektörde öne çıkıyor. Sac veya herhangi bir iş elemanı bağlama prosesinde hassas bağlamaların önemi ve zorluğu konusunda tork sabitleyici ürünleri ile öne çıkan firma, ürünlerinin tasarımındaki kusursuzluk ile Almanya Essen'de bulunan Design Zentrum Nordrhein Westfalen tarafından verilen ve uluslararası bir ürün tasarımı ve iletişim tasarımı ödülü olan Red Dot ödülüne layık görüldü.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 09:28
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını