Sinyal ve güç bağlantısı gerektiren her yerde

Brotconn Endüstriyel’in piyasaya sunduğu Su Geçirmez Silindirik Gövde Güç ve Sinyal Konnektörleri, sinyal ve güç bağlantısı gerektiren her yerde kullanılıyor.

Sinyal ve güç bağlantısı gerektiren her yerde
Endüstrideara

Kullanıcının en çok aradığı şartları sağlayan Su Geçirmez Silindirik Gövde Güç ve Sinyal Konnektörleri, led Aydınlatma güç bağlantısı, kontrol kumanda panoları, makinalar, otomotiv, robot gibi birçok alanda kullanılıyor. Silindirik gövde de yüksek gerilim ve güce sahip olan Brotconn Su Geçirmez Silindirik Gövde Güç ve Sinyal Konnektörlerinin 500V 25A den başlayan modelleri mevcut.

Kullanıcısına su geçirmez bağlantı özelliğini sunan ürünler -40 derece ile +80 derece arasında geniş çalışma sıcaklığına da sahip.Su Geçirmez Silindirik Gövde Güç ve Sinyal Konnektörleri UL94-V0 alev almaz ve kendini söndürebilir. Bastır kilitle veya çevir kilitle özelliği ile emniyetli bağlantı özelliğini de bünyesinde bulunduran ürünlerin  altın kaplama kontakları da bulunuyor.

Öte yandan ergonomik patentli tasarımı ile dikkat çeken Konnektörler dünya üzerinde sertifikalanmıştır. Bunun yanı sıra ürünlerin 7 farklı gövde tipi ve 24 pine e kadar bağlantı, USB, RJ45 ve Fiber optik seçenekleri de mevcut.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 16:17
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını