banner1322
x

Rusya’da ürün ve çözümlerini sergileyecek

Keramik Makina, 28-31 Ocak 2020 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek 28. Upakovka İşleme & Ambalaj Fuarı’nda çözüm ve ürünlerini sergileyecek.

Rusya’da ürün ve çözümlerini sergileyecek
Endüstrideara

Keramik Makina, 28-31 Ocak 2020 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’daki Expocentre’da düzenlenecek 28. Upakovka İşleme & Ambalaj Fuarı’nda çözüm ve ürünlerini sergileyecek.

Firmanın Stretch Hood sistemleri ve diğer hat sonu paletleme çözümleriyle yer alacağı fuar, uluslararası ambalaj endüstrisini bir araya getirecek.

FOD25 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlayacak firmadan konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Akıllı Keramik çözümleri ve ürünleri ile Upakovka 2020’de olacağız. Standımızda sizinle buluşmaktan büyük mutluluk duyarız.” denildi. 

GEÇEN YILDA KATILMIŞTI

Keramik’in 2019 yılında da katıldığı işleme ve paketleme makinalarında birincil ve ikincil ambalaj çözümlerinde Rusya’nın önde gelen fuarlarından olan Upakovka, gıda ve içecek, şekerleme, fırın, ilaç, kozmetik, gıda dışı ve endüstriyel ürünler gibi sektörlerden ziyaretçilerini ağırlıyor.

Rusya ve komşu ülkelerden yaklaşık 25 bin ziyaretçinin katıldığı 2019’daki fuarda, geniş ürün yelpazesi ile 21 ülkeden 250 katılımcı yer almıştı. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 11:22
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını