banner1013
x

Özen Kompresör, okyanus aştı

Özen Kompresör, sahip olduğu düşük ve orta basınçlı pistonlu ve vidalı kompresörleri, hava kurutucuları, hava tankları ve hava aksesuarları ürünlerini Ozen Air Technology şirketi ile Kuzey ve Güney Amerika pazarında satışa sunuyor. 

Özen Kompresör, okyanus aştı
EndüstrideAra2

Yarım asırlık deneyime sahip Özen Kompresör, yürüttüğü yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sayesinde güvenilir, dayanıklı ve verimli ürünler üretiyor. Ozen Air Technology ürünleri otomotivden kimya ve petrokimya, tekstilden gıda ve enerjiye kadar oldukça geniş bir endüstri yelpazesine hitap ediyor.  

ABD’DEKİ MÜŞTERİLERE HİZMET SUNACAK 
Ozen Air Technology Charlotte, ABD Kuzey Karolina eyaletinde yer alıyor. Buradaki tesis Ozen Air Technology tarafından yürütülen tüm iş operasyonları, kompresör montajı, depolama ve eğitimler için merkez olarak hizmet verecek. Ozen Air Technology, montaj hatlarının kullanımıyla hızlı bir şekilde ürün teslimatı gerçekleştirecek ve sunduğu kapsamlı yedek parça ve servis desteği ile Amerika Birleşik Devletleri'ndeki müşterilerinin yanında yer alacak.

“ÖNEMLİ BİR KİLOMETRE TAŞI”
Özen Kompresör Genel Müdürü İbrahim Özen “ABD Charlotte kentinde hizmete giren Ozen Air Technology şirketimiz, ürettiğimiz tüm basınçlı hava çözümlerini Kuzey ve Güney Amerika pazarına sunacak. Okyanus ötesine taşıdığımız ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimliliğini artırmayı amaçlıyoruz. Yeni şirketimiz küresel büyüme stratejimizin önemli kilometre taşlarından birini oluşturuyor.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz - 2 yıl Önce

Özen kompresör Konyada bulunan kompresör firması. 10 yıl önce pistonlu kompresörünü satın almıştım daha sonrada 2 yıl öncede vidalı kompresörlerini aldım. Avrupa standartında kompresörleri vardır. Yolları açık olsun

KRC ELEKTRO

Elesa

Dergiler