Otomotivde verimli üretimin anahtarı ne?

Saniyelerin dahi önem kazandığı otomotiv sektöründe, optimum çözümler fayda sağlıyor. Mükemmelliğe giden noktada üretim hatlarındaki tezgahlarda verimliliğin sırrı ne?

Otomotivde verimli üretimin anahtarı ne?
EndüstriForum

Freze ve tornalama, otomotiv sektöründe ayrılmaz iki bileşeni oluşturuyor. Esnek ve verimli çözümleriyle otomotiv endüstrisi için yılda 1.500 makina satan DMG Mori, yüksek teknolojili CNC teknolojileri ile yüksek talepleri karşılıyor. DMG Mori uzmanları kendi sundukları çözümler için şu cümleleri kullanıyor: “’Tam Otomotiv Teknoloji Entegrasyonu’ sloganı altında, yüksek performanslı takım tezgahları, entegral teknolojiler, otomasyon çözümleri ve akıllı yazılım içeren eksiksiz çözümler veya entegre modüler sistemler sunuyoruz. Bu, otomotiv endüstrisindeki müşterilerimize yüksek kullanılabilirlik ve maksimum işlem güvenilirliği sağlıyor.”

OTOMOTİV MÜKEMMELLİĞİ NEDİR?

Hem geleneksel Kuzey Amerika hem de Avrupa pazarlarındaki ve aynı zamanda yüksek büyüme oranlı Çin'deki satış rakamları otomotiv sektörünü karakterize ediyor. Bu branştaki üreticiler ve tedarikçileri, bu zorlu rekabetçi pazarda onlara üstünlük sağlayacak hızlı ve ekonomik bir üretim çözümünü nasıl geliştireceklerinin zorluğuyla karşı karşıya kalıyor: Düşük birim maliyetler, otomatik işlemler ve yüksek esneklik… Burada anahtar faktörler! Otomobil üretiminde uzun süredir yetkin bir uzman olan DMG MORI, otomotiv endüstrisi için yılda bin 500 makina satmakta ve yüksek teknolojili CNC teknolojileri ile yüksek talepleri karşılamaya çağrılmaktadır. Teknolojinin liderinin anahtar teslimi çözümleri uzun zamandır yüksek performanslı işleme merkezlerinden ve akıllı yazılımlardan oluşan entegre modüler sistemlere dönüşmüştür.

Otomotiv endüstrisi için yılda 1.500'den fazla DMG MORI makinası
Tek bir kaynaktan her şey: Torna, Freze, ULTRASONIC, LASERTEC Shape, Üretim ve Otomasyon
YENİ: 85 Nm torklu 3. Nesil CTVDRIVE taret
YENİ: CTX beta 1250 CS, krank mili üretimi için benzersiz makina konsepti
YENİ: MULTISPRINT, 180 mm dönüş uzunluğuna kadar SWISS-TYPE işleme için çok milli otomatik torna tezgahları
YENİ: DMU 200 köprüsü ve DMU 340 köprüsü, 0,5 gr'a kadar ivmelenme.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 10:23
YORUM EKLE

Endaş

Elesa

Dergiler