banner1322
x

Otomasyon sistemleriyle ekonomik ve esnetilebilir çözümler

Makine imalatçılarının hedef pazarı farklı olduğundan donanımsal ihtiyaçları ve gerek duyduğu hizmetler de farklılık göstermektedir.

Otomasyon sistemleriyle ekonomik ve esnetilebilir çözümler
Enerji Zirvesi

Ekonomik ve esnetilebilir çözümlerle üretim hatlarını optimize eden makine imalatçıları farklı donanımlarla ürettikleri makinalarını daha karlı satabiliyor.

Farklı sektörlerin ihtiyacına yönelik üretim yapan makina imalatçıları ürün satın alma süreçlerinde kendilerine özel çözümler üreten firmaları tercih ediyor.  Hedef müşterisi çeşitlilik gösteren firmalar farklı segmentlerdeki müşterilerine farklı donanımlarla üretilen makinalarla ulaşarak karlılığı artırabiliyor. Firmalar üretim hatlarını otomatize ederken çalışacakları tedarikçi firmanın kendilerine özel çözümler sunmasının yanı sıra güçlü stok yapısı ve teknik hizmet ağı da karar verme süreçlerinde etkili oluyor.

Endüstriyel Otomasyon sektöründe 20 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermekte olan BOTEK OTOMASYON, Türkiye geneline yayılmış geniş satış ve teknik destek ağı ile Schneider, Harting, Banner, Wago, Weg, Esa Automation, Weidmüller gibi uluslararası ve Klemsan, Enda, Kardeş Elektrik, Entes gibi yerel markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Vinç, robot, metal işleme, ağaç işleme, tekstil, mermer, gıda, plastik, ambalaj ve paketleme sektörlerindeki makine üreticilerine hizmet veren BOTEK, geniş ürün yelpazesi ile ekonomik ve esnetilebilir çözümler sunarak otomasyon sistemlerini standart dışına çıkartmaktadır.

Endüstriyel otomasyon sistemlerinde makine üreticileri ile çalışmasını bir nevi iş ortaklığına dönüştürmüş olan BOTEK’ in otomasyon sistemleri konusunda başlıca sağladığı hizmetler; keşif ve projelendirme, programlama ve devreye alma ve teknik destek.

http://www.botekotomasyon.com/

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 14:37
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını