NTN-SNR'den güçlü büyüme ve önemli ortaklıklar

Son dönemdeki başarıları ile göze çarpan NTN-SNR, öncelikle demir yolu uygulamalarındaki engin tecrübesi ve ikinci olarak da tüm büyük üreticiler ve operatörler tarafından onaylanmış rekabetçi Ar-Ge çalışmaları ve optimum güvenilirlik sayesinde, geleceğin trenleri için önemli bir isim olarak kendini kanıtladı.

NTN-SNR'den güçlü büyüme ve önemli ortaklıklar
Endüstri 40 Zirvesi

NTN-SNR, demir yolu pazarındaki gelişimini büyük demir yolu programlarının oluşumunda yer alarak devam ettiriyor: Türkiye ve Suudi Arabistan'daki yeni yüksek hızlı trenler, Almanya,  İspanya ve Fransa'daki yeni bölgesel trenlerin yanı sıra şehir içi raylı sistemler: Moskova, Londra ve Toronto’daki metro ve tramvaylar buna örnek olarak gösterilebilir. Siemens, Bombardier, Alstom ve Talgo gibi büyük üreticilerin ve aynı zamanda en önemli Avrupalı operatörlerin çeşitli gereksinimlerini karşılayabilme yeteneği ve bu sayede gelecekteki programlara yönelik optimize edilmiş çözümlerin geliştirilmesinde onlara destek olması, NTN-SNR'ı demiryolu rulmanlarında önemli bir isim haline getiriyor. NTN-SNR, içten veya dıştan montaj için her türlü rulman, aks rulmanı, şanzıman rulmanı ve cer motoru rulmanları sunuyor.


ULTRA MODERN BİR ÜRETİM MERKEZİ
NTN-SNR, Seynod'da (Haute-Savoie, Fransa) büyük bölümü demir yolu rulmanlarına tahsis edilmiş ultra modern bir üretim merkezine sahip. Annecy’deki merkezi ve İtalya'daki ICSA ile NTN-SNR, bu pazarın geliştirilmesine yönelik taahhüdünü yerine getirme kapasitesini artırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 18:18
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını