Norm, yılın en iyi Ar-Ge ödülünü kazandı

İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri 2018’de Yılın En İyi Ar-Ge Projesi ödülünü Norm Holding Ar-Ge Merkezi kazandı. 

Norm, yılın en iyi Ar-Ge ödülünü kazandı
Endüstrideara

İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nde yapılan İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri 2018 ödül töreninde birincilik ödülünü Norm Holding kazandı. Firmanın Onursal Başkanı Nedim Uysal ve projeyi geliştiren Norm Holding Ar-Ge ekibi birlikte aldı. Bilya dövme uygulamasıyla soğuk dövme kalıplarında yorulma ömürlerinin artırılması konu başlıklı proje ile birinciliği kazanan Norm Holding adına birincilik ödülünü alan Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal, Ar-Ge’nin günümüz rekabet dünyasında son derece önemli olduğunu söyledi. Bu anlamda Norm Holding olarak her zaman Ar-Ge ve tasarıma özel önem verdiklerini söyleyen Uysal “Bu ödülü tüm Norm Holding Ar-Ge ekibi adına alıyorum, başarı onların.” dedi. “Türkiye olarak katma değerli üretime, yerli üretime çok ihtiyacımız var. O sebeple Ar-Ge yatırımlarını özendiren, takdir eden, ödüllendiren bu tarz yarışmalar ve ödüllendirmeler çok değerli. Bu sebeple İzmir Teknoloji ve İnovasyon Platformu’na böylesi bir çalışmayı yaptıkları için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuşmasını sürdürdü.


ÖNÜMÜZDEKİ SENE DAHA KAPSAMLI OLACAK

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve 100’e yakın projenin Ar-Ge ve Teknoloji başlıkları altında değerlendirildiği yarışmayı, firmaları özendirmek ve projeleri duyurma amacıyla düzenlediklerini söyleyen İZTEK Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Eser Pala, önümüzdeki sene daha büyük katılımlarla bu yarışmanın geliştirileceğini söyledi. Ar-Ge dalında birincilik ödülünü kazanan Norm Holding’i kutlayan Pala, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 15:01
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını