banner1013
x

Mobil ve endüstriyel hidrolikte komple çözüm

Endüstriyel hidrolik ve mobil hidrolik alanında faaliyet gösteren firmalara projelendirme, satış ve satış sonrası destek hizmeti veren Hidroan Ankara, 3 şubesi ve tali bayilikleri ile çalışmalarına devam ediyor.

Mobil ve endüstriyel hidrolikte komple çözüm
EndüstrideAra - Haber Detay

Hidroan Ankara, fabrikasında ağırlıklı olarak hidrolik silindir - hidrolik güç ünitesi ve hidrolik kontrol bloğu imalatı yapıyor.
Uzman tecrübeli Hidroan mühendisleri tarafından projelere yönelik çalışmalar kapsamında da teşkil edilen proje konusunda proje çalışmaları yapılmakta ve her türlü mühendislik hizmeti verilmektedir.
Ayrıca firma, globalleşen dünya şartlarında müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi adına mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de veriyor. 

Hizmet ağını yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da genişletmiş ve 15 ülkeye ihracat yapan bir kuruluş konumuna gelen Hidroan, sektör içinde dünya genelinde kabul görmüş, alanında lider 43 firmanın da  temsilciliğini yapıyor.

Bunların yanı sıra Hidroan, geçtiğimiz aylarda Savunma Sanayi Müsteşarlığı himayelerinde I. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesine katıldı.  Düzenlenen organizasyona yerli ve milli ürünleriyle katılan Firmanın standı büyük ilgi gördü.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 10:03
YORUM EKLE

Endaş

Aha

Dergiler