Kama için 5 bin farklı kesitte malzeme

Kama ile başladığı üretim serüvenine yaptığı önemli yatırımlarla birlikte Emek Kama, bugün Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Avrupa’da önemli üreticilerden biri haline gelmiştir.

Kama için 5 bin farklı kesitte malzeme
Enerji Zirvesi

Emek Kama, Türkiye’de standart hazır kama üretiminin olmaması ve yurtdışından kaliteli olmayan ürünlerin gelmesi üzerine ana faaliyet alanını kama üzerine gerçekleştirmiştir. Bu sebeple kama imalatına başlayan firmanın bugün,400 farklı çeşitte ham madde stoğu, sadece kama için de 5 bin adet farklı kesitte malzeme üretimi mevcut.

Düz ve yarımay kama imalatı yapan Emek Kama, ham madde temininden sevkiyata kadar tüm iş süreçlerinde yüzde 100 kalite vizyonu ile hareket ediyor. Bütün üretim sürecinde DIN normlarına göre ürünlerini imal eden firma için en önemli nokta, her bir malzemenin teker teker taşlanması ve yüzde 100 son kontrollerin ardından müşterilerine gönderilmesi olarak gösteriliyor.
Emek kama motor, redüktör, pompa ve makina üreticilerine dönük üretim gerçekleştiriyor ve Türkiye genelinde 14 bayi ile hizmet veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 15:19
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını