banner1322
x

Isıl işlemini yüksek teknoloji ile gerçekleştiriyor

Eroğlu Makina, tutucu takımların üretiminde en önemli proseslerden biri olan ve daha önce tedarikçiler ile yürütülen ısıl işlemi, kurulan tesiste yüksek teknoloji ile gerçekleştiriyor.

Isıl işlemini yüksek teknoloji ile gerçekleştiriyor
Endüstrideara

Eroğlu, kurduğu yüksek teknolojili ısıl işlem tesisinde üretimin bütün süreçlerini kendi bünyesinde topladı. Firmanın ısıl işlem tesisinde bilgisayar kontrollü full otomatik sistemle çalışan gaz atmosfer kontrollü ve vakumlu fırınlar iki ünite olarak devrede. Havacılık sanayisine hizmet verecek teknolojide donatılan tesis, ar-ge çalışmalarını hızlandırarak yeni ürünlerin geliştirilmesine imkân sağlıyor.

Öte yandan Eroğlu, geçtiğimizde yıllarda KOSGEB tarafından düzenlenen KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri yarışmasına katıldı. 3 bin 58 firmanın başvuru yaptığı bu yarışmada Eroğlu Makina bu firmalar arasından seçilerek en büyük ödül olan ‘’Başarılı Kobi Büyük Ödülü’’ne layık görüldü. Ödül Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık tarafından Eroğlu Makina Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nusret Eroğlu’na verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 20:45
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını