Hürmak’ın bugüne kadar Türkiye’de ürettiği en büyüğünü Pepsi Cola aldı

Hürmak, Türkiye’de bir ilke imza attı. Bugüne kadar üretilen en büyük enjeksiyon makinası ve teleskobik ürün alma robotunu Kuveyt Pepsi Cola’da devreye aldı.

Hürmak’ın bugüne kadar Türkiye’de ürettiği en büyüğünü Pepsi Cola aldı
EndüstrideAra2

Kocaeli, Çayırova’da bulunan tesisinde üretmekte olduğu tamamen milli mühendislik ve tasarım ürünü olan makinaları söktürün beğenisine sunan Hürmak; Türkiye’de bir ilki üretti. Enjeksiyon makinası ve ürün alma robotunda Keba kontrol sistemlerini seçen Hürmak Plastik Otomotiv Makine, Kuveyt Pepsi Cola’da makinalarını devreye aldı. Konuyla ilgili olarak Hürmak Plastik Otomotiv Makine Başkan Yardımcısı Burç Angan, sosyal medya hesabından şu şekilde açıklama yaptı: “Türkiye’de bu zamana kadar üretilmiş en büyük plastik enjeksiyon makinası olan Zenith2700-71000 modelini ve en büyük teleskobik ürün alma robotu olan Zephyr4400 modelini Kuveyt Pepsi Cola fabrikasında devreye aldık. Bu gurur hepimizin... Bununla beraber hafta içi, hafta sonu demeden her koşulda, kesintisiz destek ve emek veren Keba Türkiye ekibine teşekkür ediyoruz. Bu projenin gerçekleşmesinde katkınız çok büyük!”

Plastik enjeksiyon makinası Zenith2700-71000 ve teleskobik ürün alma robotu Zephyr4400’un üretim aşamasında destek sunduklarını ifade eden Keba Türkiye Genel Müdürü Arif Aykan Kılıç ise gerçekleştirdikleri proje için şunları söyledi: “Hürmak bizim için çok değerli bir müşterimizdir. Üretimlerinde bizim kontrol ürünlerimizi kullanıyorlar. Biz ürünleri seçtik ve yazılımımızı hazırladık. Keba Türkiye olarak onlara kontrol tarafında yardımcı olduğumuz için biz de çok mutluyuz.”

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 16:29
YORUM EKLE

Radyo

Elesa

Dergiler