banner1322
x

Her Makinaya Özel CNC Kontrol Sistemleri

Makina üreticileri için büyük bir gereklilik olan uyarlanabilir CNC kontrol sistemleri sunan LYNCA-CNC, makina imalatçılarının özel projelerini gerçekleştirmelerine fırsat sağlıyor.

Her Makinaya Özel CNC Kontrol Sistemleri
Endüstri 40 Zirvesi

Yenilikçi teknolojileri ve farklı cihazları bir araya getiren özel makinelerin standart bir CNC kullanılarak yapılamayan kontrol işlemlerini gerçekleştirebilmek için kullanılan kontrol ünitesinin açık sistem mimarisine sahip olması gerekiyor. Yerli üretim LYNCA - CNC, bu alanda isteğe göre uyarlanmış çözümlere ihtiyaç duyan makinalar için ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

HIZ VE HASSAS SENKRONİZASYONUN GEREKLİ OLDUĞU MAKİNALAR İÇİN 

LYNCA-CNC, BİLKO tarafından her çeşit makinaya uygulanabilecek şekilde açık sistem mimarisi ile geliştirilmiş bir CNC kontrol sistemi. Hidrolik silindir ve elektrik motorların bir arada bulunduğu, hızın ve hassas senkronizasyonun gerekli olduğu, farklı teknolojilere sahip ekipmanları bir arada bulunduran makinalar için LYNCA - CNC ideal bir çözüm platformu oluşturuyor. 

Çok eksenli her türlü makinaya uygulanabilen LYNCA- CNC, özellikle punch, lazer, water jet ve benzeri X-Y tablosu ve işlem kafası mantığıyla çalışan makinalara kolaylıkla adapte ediliyor.
 

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Satış sonrası mühendislik hizmetleri ve etkin teknik destek servisi alabilmek makina imalat süreçlerinde oldukça önemli. 

CNC kontrol sistemleri tasarımı ve özel yazılımlar konusunda uzun yıllardır AR-GE departmanıyla çalışmalarını sürdüren BİLKO, özel çözümler, mühendislik hizmetleri ve doğru ürün-doğru fiyat konumlanmasıyla makina üreticilerine pek çok avantaj sunuyor.

http://www.bilko-automation.com/tr-TR/AnaSayfa
 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 10:06
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını