Her geçen gün büyüyor

Dünyanın önde gelen üretici firmalarının Türkiye temsilciliğini yapan Çevik Bağlantı Teknolojileri, müşterilerine kablaj üretimi ve elektro mekanik montaj hizmetini de sunuyor.

Her geçen gün büyüyor
Endüstrideara

Bağlantı teknolojilerinde, bilgi birikimi ve çözüm yeteneği sayesinde küresel bir marka olma vizyonu ile çalışmalarını yürüten Çevik’in hizmet verdiği ana sektörlerin başında ulaşım, taşımacılık, savunma, havacılık, endüstriyel ve telekom sektörleri geliyor. Genel Merkezi İstanbul Sancak tepede bulunan firmanın İzmir, Ankara ve Bursa’da da ofisleri bulunuyor.  Böylelikle Çevik, İstanbul dışında da müşterilerine en yakın lokasyondaki yetkili mühendisleri ile hızlı hizmet verebiliyor. Ayrıca firma, 1400 m2’lik depo alanı sayesinde de acil siparişlerde zengin ürün stoğu ile çözüm sunuyor.

Büyümesini her geçen gün sürdüren Çevik Konnektör,son dönemde dijital platform aracılığı ile de müşterilerine yakın olmayı seçti. Öte yandan 2011 yılında Çevik’in alt kuruluşu olarak Kabsis Kablo Sistemleri kurulmuş ve sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Kabsis alanında uzman IPC eğitimine sahip ekibiyle tüm endüstriyel ve askeri standartlara uygun kablo-konnektör montaj hizmetlerinde tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar tüm proseslerde projelendirme hizmeti veriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 10:08
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını