Hareket çözümlerinde hassasiyet ön planda

NSK premium lineer kılavuzlar, vidalı miller, süper hassas rulmanlar ve destek rulmanlarının tek kaynaktan erişimi hakkında yeni bir film yayınladı. “NSK Hareket Çözümleri” başlıklı filmde ayrıca makina mühendisliği, enjeksiyonlu kalıplama makinaları, ölçüm sistemleri ve tıbbi cihazlar için endüstriye özel çözümler sunmaya yardımcı olan NSK'nın kapsamlı mühendislik ve servis desteği de dikkat çekiyor.

Hareket çözümlerinde hassasiyet ön planda
Endüstri 40 Zirvesi

NSK Motion Solutions videosu, döner veya lineer hareket için özelleştirilmiş ürün çözümlerinin kapsamlı bir hizmet paketinde nasıl bir araya getirildiğini özetliyor. Videonun amacı, döner veya lineer hareket için özelleştirilmiş ürünlerin, “NSK Hareket Çözümleri” olarak bilinen kapsamlı bir hizmet paketinde nasıl bir araya getirildiğini özetlemektir. Bu paket, NSK'nın uzman ekibinin kusursuz ürün geliştirme ve optimum makina tasarımını sağlamak için müşterileri ile ortak olarak uyguladığı çok özel mühendislik çözümlerini sunuyor. Böylesi toptan bir çözümün tek bir kaynaktan sunulması, maliyet tasarrufu sağlar ve müşteriler için verimliliği artırıyor.

MÜŞTERİLER, NSK’NIN GELİŞTİRME STRATEJİSİNİN TAM MERKEZİNDE

NSK sektörler arası know-how ve uzun yıllar boyunca kazanılan deneyim zenginliğinden yararlanarak, hem standart hem tamamen özelleştirilmiş ürün çözümleri sunar. Bu çözümler, şirketin üretim tesislerinde özel olarak hareket ürünlerinin üretimine yönelik modern üretim hatları tarafından desteklenmekte ve titiz kalite kontrolü ile takip edilmektedir. Yeni filme göre “NSK Hareket Çözümleri” ile müşteriler, şirketin devam eden geliştirme stratejisinin tam merkezinde bulunmaktadır. Özellikle NSK'nın Değer Katma Programı olan AIP'nin bireysel hizmetleri, müşterilerin, özel hesaplamalar ve analiz araçlarının yanı sıra hasar teşhisi veya özel gereksinimlere göre hazırlanmış eğitim programları ile desteklenebilecek net kazanımlar elde etmesine yardımcı olmaktadır. Üretim için bireysel tedarikten makinaya özel kit kutularına kadar, müşteri ihtiyaçlarını ve üretim süreçlerini hedefleyen bir çözüm sunarak sofistike bir müşteri yönetimi ve lojistik konsepti sağlanmaktadır. Video boyunca, “Hassasiyetle İlerle” teması desteklenmektedir. Makina araçları, tıbbi cihazlar ve ölçüm cihazları, hassas hareketler gerektirir. Bu uygulamalar için anahtar kelimeler, ‘Hassasiyet’, ‘İlerle’ ise sadece ileri hareketi değil, geleceği de temsil etmektedir. Bu nedenle “Hassasiyetle İlerle” fikri, NSK müşterilerinin pazarlarında kararlı bir adım atmalarına yardımcı olan temel fikirdir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 14:21
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını