GTÜ Malzeme Günleri’nde öğrencilerin konuğu oldu

Lincoln Electric Türkiye, 27-28 Şubat’ta Gebze Teknik Üniversitesi 2. Malzeme Günleri’nde öğrencilerle buluşarak kaynak sektöründeki son gelişmeleri anlattı.

GTÜ Malzeme Günleri’nde öğrencilerin konuğu oldu
Endüstrideara

Lincoln Electric Türkiye, Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Malzeme Bilimi Topluluğu tarafından27-28 Şubat’ta düzenlenen 2. Malzeme Günleri’nde öğrencilerle buluşarak, kaynak sektöründeki güncel trendleri ve son gelişmeleri anlattı.

Etkinlikte fuaye alanında firmanın standını ziyaret eden öğrenciler, firmanın VRTEX Engage Kaynak Simülatörü’nü deneyimlediler ve sektöre dair teknolojik gelişmeleri öğrenme fırsatı buldu.

Etkinlik kapsamında firmanın Teknik Müdürü Erkan Yegen ve Kalite ve Geliştirme Sorumlu Uzmanı Can Poyraz Sağ, “Ar-Ge/Kalite Projeleri ve Proje Yönetim Metodolojileri” konulu sunumlar gerçekleştirdiler ve öğrencileri kaynak sektöründeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundular.

Etkinliğe firmanın yanı sıra Aktif Poliüretan, Arçelik, Assan Alüminyum, Eczacıbaşı, Ekstra Metal, Gizemfrit, Kardemir, Socar, Şişecam ve TUSAŞ Motor Sanayi gibi firmalar katıldı ve öğrencileri yakından ilgilendiren konular hakkında sunumlar gerçekleştirdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 13:51
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını