FORD OTOSAN BİYOMETRİK İMZA İLE ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTIYOR

Ford Otosan, çevreye verdiği önem ve sürdürülebilirlik yaklaşımı çerçevesinde hayata geçirdiği "biyometrik imza" uygulaması ile ağaçların kesilmesini önlüyor.

FORD OTOSAN BİYOMETRİK İMZA İLE ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTIYOR
Robot Zirvesi

Kuruluşundan beri faaliyetlerini topluma ve çevreye artı değer katmak misyonuyla yürüten Ford Otosansürdürülebilirlik yaklaşımı doğrultusunda uygulamaya aldığı "biyometrik imza" ile hem dijitalleşmeye katkıda bulunuyor hem de çevresel etkiyi minimuma indiriyor.

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI SÜREÇLERİ DİJİTALE TAŞIDI

Firma, teknoloji alanındaki öncü misyonunu, araç teknolojilerinin yanı sıra dijitalleşme ve geleceğin teknolojilerine bugünden uyum sağlamak ve müşterilerine fayda sunan uygulamalar hayata geçirmek olarak genişletiyor. 

Satış ve satış sonrası servis süreçleri de dahil olmak üzere bu doğrultuda hayata geçirdiği biyometrik imza ile geçmişte ıslak imza alınması gereken formların dijitale taşınmasıyla birlikte çevresel etkiyi en aza indiriyor.

KAĞIT İSRAFINI ÖNLEDİ, İKİ YILDA 300 AĞACI KURTARDI

Satış ve satış sonrası hizmetlerde dijitalleşmenin fırsatlarını müşterilere kolaylık sağlamak üzere sunan Ford Otosan, yenilikçi olma vizyonunu her alanda uygulamaya önem atfediyor.

Dijitale taşınan imza uygulamasını 2020 yılında devreye aldıktan sonra hızlı erişilebilir ve güvenilir bir arşivleme sistemine kavuşan firma, daha hijyenik olması ve az temas gerektiren satış & satış sonrası süreçlerinde de kağıt israfının önüne geçiyor. Firma söz konusu uygulama sayesinde iki yılda toplam 300 ağacın kesilmesini önlemiş oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 17:08
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını