Farklı çaptaki parçaları aynı tutucuyla yakalamak

Schunk tarafından sunulan esnek, güçlü ve sabit üniversal tutucu PZH-Plus,farklı çaptaki parçaları aynı tutucuyla yakalamaya imkan sağlıyor.

Farklı çaptaki parçaları aynı tutucuyla yakalamak
Robot Zirvesi

Schunk’un esnek, güçlü ve sabit üniversal tutucusu PZH-Plus, özellikle farklı çaptaki parçaların aynı tutucuyla yakalanması amacıyla kullanılıyor. Çok dişli yataklama sayesinde yüksek tutma kuvveti ve maksimum momentlere sahip tutucu, belli başlı robot modelleriyle uyumlu olup, sürtünmeyle 22 kg’a kadar ağırlığı olan parçaları taşıyabiliyor. Parmak ayarı yapmaya gerek kalmadan geniş aralıktaki silindirik parçaları merkezleyerek yakalayabiliyor. 

Patentli Schunk dişli yataklaması ile de kullanıcılara uzun kullanım ömrü sunuyor. Çok çeşitli aksesuarlar sayesinde çok amaçlı kullanım özelliği bulunan tutucu, sıcaklık, kimyasal direnç ve kir gibi özel gereksinimleri olan uygulama alanlarında da kullanılabiliyor. Ürünün öne çıkan özelliklerini ise şöyle sıralanıyor; büyük ve hassas iş parçaları için hassas tutma özelliği, esnek parça yelpazesi için uzun strok, çok yönlü kullanım için çok çeşitli sensör aksesuar programı, hortumsuz doğrudan veya vida ile hava beslemesi bağlantıları.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 11:19
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını