banner1339
x

Eski makinanızı getirin yerine yenisini alın

Uzun süredir kullandıkları makinalarını değiştirmek isteyen imalatçılar için kampanya sunan Emektar Makina, modeli ve markası ne olursa olsun ne olursa olsun ikinci el makinaları alarak yerine yenisini vade kolaylığıyla veriyor.

Eski makinanızı getirin yerine yenisini alın
Endüstri 40 Zirvesi

Verimliliği düşen ya da artık üretim ihtiyaçlarını karşılamayan makinalarla çalışmak firmalar için bir soruna dönüşüyor. Uzun süredir kullandıkları makinalarını son teknoloji ve verimli makinalarla değiştirmek isteyen imalatçılar için Emektar Makina’ dan değişim fırsatı.

Emektar Makina’ nın bu kampanya kapsamında, dileyen firmalar eski makinasını getirerek yerine sıfır makinayı 18 ay vade ile alabiliyor. 
İmalatçılar, ister sac işleme makinası, ister Akbant, ister Giyotin Plazma boru ve profil bükme, isterse de silindir bükme makinası olsun her model ve marka ikinci el makinalarını getirerek vadeli ödeme kolaylıklarıyla yerine yenisine sahip oluyor. 
60 yılı aşkın uzmanlığı ve deneyimiyle sektörün önde gelen firmalarından olan Emektar Makina’nın sunduğu hizmetler hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz makinaya beklemeden sahip olabilirsiniz.

Tüm bu bilgilere ve daha fazlasına www.emektarmakina.com.tr adresinden ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 17:34
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını