banner1339
x

Eski makinanızı Emektar Makina’ya getirin yenisini 18 ay vadeyle alın!

Emektar Makina 60 yılı aşan uzmanlığı, profesyonel personeli ve yılların deneyimiyle işbirlikçilerine faydalı çözümler sunmaya devam ediyor.

Eski makinanızı Emektar Makina’ya getirin yenisini 18 ay vadeyle alın!
Enerji Zirvesi

Üretimin kalitesi, büyük oranda kullanılan makinalara bağlıdır. Performansı düşen veya artık üretim ihtiyacına cevap vermeyen makinalarla çalışmak, firmalar için üretim sorunlarına neden oluyor. 
Firmalar uzun zamandır kullandıkları makinalarını, yeni ve son teknolojiyle donanımlı, verimli makinalarla değiştirmek istediklerinde, onlara en iyi çözümü ve ödeme kolaylığını Emektar Makina sunuyor. 

YENİ MAKİNANIZI 18 AY VADE İLE ALIN

Emektar Makina’nın, eski makinalarını değiştirmek isteyen firmalara yönelik sunduğu kampanya ile isteyen firmalar eski makinasını getiriyor, eskisini verip yerine yenisini 18 ay vadeyle alıyor.
Üretici firmalar; akbant, sac işleme makinası, giyotin plazma boru ve profil bükme ya da silindir bükme makinası gibi herhangi bir marka ve modeldeki eski makinasını getiriyor, vadeli ödeme kolaylıklarıyla yeni makinaya sahip oluyor.

Emektar Makina’nın sunduğu çözümler ve üretimde ihtiyaç duyulan makinaları 18 ay vade kolaylığıyla almak için Emektar Makina ile iletişime geçebilirsiniz.

https://emektarmakina.com.tr/

YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını