banner1322
x

Ekin Endüstriyel, gelişen teknolojileri Dubai BIG 5 Show Fuarı’na katıldı

Ekin Endüstriyel, Ortadoğu’nun en önemli yapı ve inşaat malzemeleri fuarlarından olan Dubai Big 5 Show' katılarak teknolojilerini sergiledi.

Ekin Endüstriyel, gelişen teknolojileri Dubai BIG 5 Show Fuarı’na katıldı
Endüstri 40 Zirvesi


DMG Events tarafından düzenlenen dev organizasyonu 134 farklı ülkeden 68 bin kişi ziyaret etti. 

Ekin Endüstriyel; dünyanın önemli yapı fuarlarından biri olan Dubai Big5 Show Fuarı’na katılarak ısıtma-soğutma ve iklimlendirmede yeni teknoloji ve tasarımlarını, tüm üretim ve hizmet süreçlerini dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ve tüketicilerle buluşturdu. HVAC sektörünün geniş ürün yelpazesi ile en büyük firmalarından biri olan Ekin Endüstriyel, kendi yarattığı ve küresel bir bilinirlik seviyesine getirdiği MIT markalı ısı eşanjörleri, su depolama ve ısıtma tankları, endüstriyel pompaları ve bunun yanında komple ısıtma veya soğutma sistemleri ile, 15 yıl önce yaktığı ateşi Ortadoğu pazarında devam ettirmekte ve Pazar liderliğine soyunmaktadır. Fuarın gerçekleştiği 4 gün boyunca, hem yerel mühendislik ve inşaat firmalarına hem de Ortadoğu’dan başka ülkelerden gelen firmalara, geliştirdiği tüm inovatif çözümleri sunarak, onların bir çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

En düşük maliyetle en kaliteli hizmeti amaç edinmiş uzman mühendisler; fuarda genel olarak Türk firmaları ile ilgili algının olumlu olduğunu görmekten mutlu olduklarını, kaliteli üretim ve uygun fiyat yanında satış sonrası hizmetleri ile firmaların isteklerini tam olarak karşılayabildiklerini belirttiler.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 16:03
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını