banner1322
x

Eaton, demir yolunda kullanılan yeni ürünlerini sundu 

Eaton; demir yolu operatörlerinin ve OEM’lerin demir yolu için elektrik ve hidrolik sektörlerindeki en son teknolojilerini sunuyor. 

Eaton, demir yolunda kullanılan yeni ürünlerini sundu 
Endüstri 40 Zirvesi

Eaton’ın demir yolu alanındaki 30 yıllık mirası; daha iyi, daha güvenli ve rekabetçi sistemler üretmek adına güvenilir çözümler sunmak için inovatif ürünler ve benzersiz uzmanlığıyla geniş bir portföy oluşturduğunun bir kanıtı. Eaton Ulaşım Segment Müdürü Delphine Clément’in bu konudaki görüşleri şöyle “Demir yolu endüstrisindeki şirketler güvenlik ve verimlilik anlamında eşi benzeri olmayan zorluklarla karşı karşıya. Daha iyi sürdürülebilirlik adına çözüm getirirken inovasyon ve katı endüstri standartlarına uyma zorunluluğu arasında ince bir dengeyi de gözetmek gerekiyor. Eaton’ın engin tecrübeleri sayesinde elektrik gücünü, mekanik gücü ve hidrolik gücü daha güvenilir, daha verimli ve daha sürdürülebilir şekilde yönetme konusunda aranılan bir iş ortağı olduğunu gösterdik.”
Eaton, demir yolu seyahatini ve ulaşımını daha güvenli, verimli, rahat ve uygun maliyetli hale getirmenin zorlukları karşısında çözüm getiren inovasyon ve uygulamaları tanıttı. Eaton çözümleri, endüstrinin katı standartlarına uyarken, endüstrideki aksaklıkları azaltmak, performansı artırmak ve güvenlik ve emniyeti üst seviye çıkarmak için yollar bulmasına yardımcı olmak için tasarlanır.

Eaton demir yolu çözümleri arasında aşağıdaki ürünler bulunuyor;

•    Hidrolik Güç Üniteleri: Bu üniteler yatar gövdeli trenlerde güvenilirliği, çalışma süresini ve yolcu rahatını arttırmak için tasarlandı.
•    Hidrolik Hortumlar: Endüstri uyumlu bu yeni demiryolu hortumları güvenliği, dayanıklılığı ve çalışma süresini arttırmak için tasarlandı
•    Alçak Gerilim Komponentlerinden Oluşan Daha Geniş Bir Ürün Grubu: Demir Yolu araçları güvenlik standartlarına uyumludur.
•    Heinemann Hidrolik-Manyetik Devre Kesici: Yeni tasarımıyla yenileme veya daha yeni teknolojiyle sistemi güncelleme projelerini basitleştirir. 
•    Acil Aydınlatma: Geleceğin Acil Durum Aydınlatma teknolojileri yeni nesil tahliye işleviyle en güvenli çıkış rotasını gösterir.
•    xStorage Binaları: Ölçeklenebilir yeni bir çözüm olup, sürdürülebilirlik ve esneklik için tasarlandı.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 13:37
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını