banner1322
x

Dünyanın ilk görüntü işleme çözümü piyasada

B&R, makina görüntüleme sistemlerini otomasyona tam bir şekilde entegre ediyor. SPS IPC Drives Fuarı’nda şirket bir otomasyon sistemi ile tam entegre olan dünyanın ilk görüntü işleme çözümünü piyasaya sundu. Bu çözümler kameraları, yazılımları ve aydınlatma aksesuarlarını kapsamaktadır.

Dünyanın ilk görüntü işleme çözümü piyasada
Robot Zirvesi

Bu sistemin kalbini akıllı kameralar oluşturuyor. Portföy, en alt kısımda basit görüntüleme sensörlerinin yerini alabilen ve en üst kısımda yüksek kaliteli akıllı kameraların performansını gösteren geniş bir yelpazeye sahiptir. Buna ek olarak hazır yazılım bileşenleri programlama çabası gerektirmeyen uygulamalar oluşturmak için uygundur.

AKILLI AYDINLATMA
Aydınlatma, isteğe bağlı olarak ya kameraya entegredir ya da harici bir cihaz olarak kullanılır ve otomatik kontrol edilir. Yüksek hızlı kayıtlar için en üst düzey senkronizasyon hassasiyeti veya aydınlık ya da karanlık alan aydınlatmaları gibi nesneye özgü talepler kolayca uygulanabilir. Görüntü tetikleme ve ışık kontrolü gerçek zamanlı olarak ve tüm otomasyon sistemi ile (Sub-µs-Bereich) senkronize olarak ayarlanabilir. B&R görüntüleme sistemlerinin entegrasyonu; mühendislik araçları, gerçek zamanlı işletim sistemi ve uygulamalar gibi tüm açıları kapsamaktadır. Tüm otomasyon görevleri tek çatı altında toplanmaktadır. Bu durum, kontrol programlamacılarının gelecekte birçok görüntüleme görevlerini kendilerinin yapmasına olanak tanır.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 12:15
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını