banner1322
x

Dünya standartlarının yakalanmasına destek oluyor

“Dünya pazarında rekabet edebilmenin ilk şartı, ürün kalitesini uluslararası standartlara taşımaktır.”Bu düşünceyle yola çıkan Başak Teknik, Dünya'nın en yeni ürün gruplarını, son teknoloji ürünlerini sektöre sunuyor.

Dünya standartlarının yakalanmasına destek oluyor
Endüstri 40 Zirvesi

“Dünya pazarında rekabet edebilmenin ilk şartı, ürün kalitesini uluslararası standartlara taşımaktır.”Bu düşünceyle yola çıkan Başak Teknik, Dünyanın’nın en yeni ürün gruplarını, son teknoloji ürünlerini sektöre sunuyor.

Metal işleme sektöründe, ihtiyaçları en kaliteli, en ekonomik şekilde karşılamayı amaçlayan Başak Teknik, bu amaca ulaşabilmenin yalnızca teknolojik takip ve kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olduğunun bilincinde.

 İşte bu temel noktalardan hareketle Başak Teknik, Dünyanın’nın en yeni ürün gruplarını, son teknoloji ürünlerini RAPTOR, LİNİX, DIABOLD, FULLERTON, JEI ve ALFA-SYS markalarını müşterilerine sunmaktadır. Firma müşterilerinin ihtiyacı olan her normdaki ürünü en ekonomik şartlarda sunuyor.

Böylelikle marka, sanayi sektörünün imalat kalitesinde dünya standartını yakalamasına destek oluyor.
Manyetik matkap, hassas tutucu takımlar ve harika ergonomisi sayesinde tek elle kullanılan kaynak ağzı açma makinaları ve daha birçok ürünleriyle sektörde öne çıkmayı başarmış olan Başak Teknik Geçtiğimiz aylarda 2019 kataloğunu da çıkardı, bütün ürün gruplarını ve fiyat listelerini de buradan paylaştı.

Ayrıca 2018 Wın Eurasia fuarına da katılım gösteren Başak Teknik’in standı katılımcılar ve  sektördeki diğer firmalar tarafından yoğun ilgi gördü.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 16:59
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını