Dünya lideri markaların temsilciliğini yapıyor

Enerji ve akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren Topkapı Endüstri, kojenerasyon sistemleri, akaryakıt ekipmanları ve basınçlı hava sistemleri alanında dünya lideri markaların temsilciliğini yapıyor.

Dünya lideri markaların temsilciliğini yapıyor
Robot Zirvesi

Topkapı Endüstri, hortum, filtre, yer dolum ekipmanları, gaz motor kojenerasyon santralleri, vidalı kompresörler, seyyar kompresörler, hava kurutucuları gibi akaryakıt ekipmanları, kojenerasyon sistemleri ve basınçlı hava sistemleri alanlarında hizmet veriyor. Enerji ve akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren firma, çevreye karşı duyarlı olmayı ve enerji maliyetlerini en aza düşürmeyi ilke edinerek, 34 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Topkapı Endüstri, yurt dışındaki bayileri ve ofisleri ile satış, servis, bakım, onarım ve mühendislik çözümleri sunuyor ve müşterilerinin ihtiyacı olduğu her anda yanlarında oluyor. Arıza, bakım, onarım hizmetlerini sağlamak amacı ile firmanın, merkez ve bölge ofislerinde otuzu aşkın deneyimli mühendis ve teknisyenden oluşan uzman servis ekipleri tarafından son kullanıcılara eğitim ve servis planlama destekleri de veriliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 16:54
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını