banner1322
x

Canıas ERP Live Etkinliklerinde Hız Kesmiyor

IAS, Canias ERP yazılımındaki gelişmeleri aktardığı Canias ERP Live etkinliklerini sürdürüyor. Sıradaki buluşma Mayıs ayının başında, Bursa’da.

Canıas ERP Live Etkinliklerinde Hız Kesmiyor
Endüstrideara

IAS, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Sheraton Hotel Bursa’da Canias ERP Live etkinliği düzenleyecek. CCanias ERP Live etkinliği açılış sunumunu, IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu gerçekleştirecek.

PROGRAM AKIŞI

Açılış sunumu ardından;

- IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar - İş zekası çözümü olan Canias IQ sunumunu

- IAS Teknik Çözümler Yöneticisi Celal Bilgin - Mobil platform çözümü olan mobilite sunumunu

- IAS Danışmanlık Yöneticisi; Murat Karslı - Bütçe Uygulamaları sunumunu

- IAS Kalite Sistem Yöneticisi; Çiğdem Dönmez - Update2 (Ara Versiyon Yenilikleri) sunumunu

KISACA IAS

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan IAS (Industrial Application Software), Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 1989 yılında kuruldu. Firma, 1997 yılında iş süreçlerini kodlamak için özel olarak “TROIA Yazılım Geliştirme Platformu”nu tasarladı. Burada kullandığı sınırsız esneklik, açık kaynak kodu ve nesne tabanlı yazılım mimarisi ile ERP sektöründeki rekabetçi üstünlüğünü ortaya koynuş oldu. 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile farklı sektörlerde geliştirilen kapsamlı ERP projeleri çerçevesinde yazılım geliştirme ve uygulama aşamalarında global ERP firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırdı. IAS Canias ERP yazılımı ile dünya çapında 28 ülkede, 50’den fazla partner ile 800’den fazla müşteriye hizmet sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 00:05
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını