BM MAKİNA GRUP OTOMOBİL FABRİKALARINA ÖZEL SİSTEMLER SUNUYOR

BM Makina Grup birçok yenilikçi projeye imza atarken dünyada sayılı firmanın gerçekleştirebildiği zemin altı kaldırma sistemi sunuyor.

BM MAKİNA GRUP OTOMOBİL FABRİKALARINA ÖZEL SİSTEMLER SUNUYOR
Enerji Zirvesi

Otomobil fabrikalarına özel sistemler sunan BM Makina Grup, zemin altı tren kaldırma sistemlerinden LIFTKET ve BKB Profil Sistemleri ile otomobil fabrikalarının vinç sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyor. 

Zemin altı kaldırma sistemleri: Türkiye’de ilk kez BM Makina Grup tarafından gerçekleştirilen zemin altı tren kaldırma sistemlerinde projeler; İstanbul metrosunun Olimpiyatköy ve Ümraniye bakım atölyelerinde gerçekleştirildi. 

LIFTKET ve BKB Profil Sistemleri: Otomobil fabrikalarının vinç sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirerek projeye özel çözümler sağlayan LIFTKET ve BKB Profil Sistemleri, Türkiye’de üretiliyor ve direkt teslim ediliyor. 

Vahle: Vahle markası, otomotiv fabrikaları için önemli olan enerji iletim sistemleriyle ilgili çözümler sunuyor. Otomotiv sektörünün yanı sıra beyaz eşya sektöründe de son dönemde temassız enerji sistemlerine talep artıyor. 


 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 17:02
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını