banner1322
x

BKB PROFİL SİSTEMLERİ’Nİ TÜRKİYE’DE ÜRETİYOR, KOMPLE ÇÖZÜM SAĞLIYOR

BM Makina Grup, Lifket markasına tamamlayıcı bir ürün olması sebebiyle çıkardığı BKB Profil Sistemleri markası ile ithalatın önüne geçiyor.

BKB PROFİL SİSTEMLERİ’Nİ TÜRKİYE’DE ÜRETİYOR, KOMPLE ÇÖZÜM SAĞLIYOR
Robot Zirvesi

Profil sistemlerini Türkiye’de üretilebileceklerini düşünerek 2004 yılında BKB Profil Sistemleri markasını kuran BM Makina Grup, bu sayede ithalatın önüne geçti ve komple çözümler sunmaya başladı. Stoklu üretim anlayışıyla da müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı dönüşler sağladı. 

“MODÜLER YAPISIYA BİRÇOK YERDE KULLANILIYOR”

BKB Profil Sistemleri’nin kuruluşu ve faaliyet alanları ile ilgili bilgi veren BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, ürünün avantajlarına da dikkat çekti. Bebek, “BKB Profil Sistemleri markasını oluştururken Liftket markasına tamamlayıcı bir ürün olmasını istedik. Eskiden yurt dışından ithal edilen profil sistemleri ile vinç sistemlerini kuruyorduk. 2004 yılında ise profil sistemlerini üretebileceğimizi düşündük. BKB Profil Sistemleri ile komple çözüm sağlayabiliyoruz. Ayrıca sadece profil ihtiyacı olan firmaların da ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. BKB Profil Sistemleri markası ile birçok avantaj sunuyoruz. Öncelikle elle manuel olarak yürütülebilmesi, operatörün kendi hızıyla ilerletebilmesi, ek parçalarıyla birlikte müşterilerimize sunulabilmesi ve gerektiğinde farklı alanlarda da kullanılabilmesi kullanıcısına kolaylık sağlıyor. İlaveten modül yapısı ile birçok alanda kullanılmasına imkan veriyor. CNC Tezgah besleme, kaynak hatları ve ufak tonajlı işlerde tercih ediliyor. Stoklu üretim yaptığımız için müşteriye hızlı cevap veriyoruz. Ayrıca üretimini kısa süre içerisinde tamamlayarak müşteriye teslimatını yapabiliyoruz. Siz bu sistemi yurt dışından almak isterseniz 2,5 – 3 ay beklemeniz gerekiyor.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 08:10
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını