banner1013
x

Bir parça işlevsellik yeterli

B&R, akıllı taşıma sistemi ACOPOStrak ile geleneksel konveyör bantlarının kombinasyonunu ilk kez tanıttı. Bu kombinasyonla B&R, akıllı taşıma sisteminin esnekliği ile düşük maliyetli geleneksel taşıma sistemini bir araya getiriyor. Bireyselleştirilmiş seri üretim böylece daha ekonomik şartlarda uygulanabiliyor. 

Bir parça işlevsellik yeterli
EndüstrideAra3

TAŞIMA ÜNİTELERİNİN KOLAY TRANSFERİ
Üretime giden yolda bireyselleştirilmiş bir seri üretim için ufak bir parça işlevsellik yeterlidir. Sadece ürünlerin bireysel hareket noktalarında akıllı ACOPOStrak kullanılır.  Genel ürün taşımacılığı uygun maliyetteki konveyör bandıyla gerçekleştirilir. Aynı kılavuz rayları kullanarak farklı taşıma sistemleri arasında kesintisiz bir transfer sağlamak mümkündür.

MEVCUT SİSTEMLERİ BİREYSELLEŞTİRMEYE UYGUN HALE GETİRİR
ACOPOStrak bir Motor-Elektronik-Ünitedir. Güç elektroniği ve güçlü bir işlemci motor gövdesine entegre edilmiştir.  Bu nedenle ilave bir invertör veya bir Hareket-Kontrol-Ünitesi gerekli değildir. Bu da akıllı taşıma sistemini oldukça kompakt hale getirmektedir.  Modüler yapısı nedeniyle ACOPOStrak’in farklı uzunluklardaki bölümleri mevcut eski sistemlere kolayca entegre edilebilir.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 18:05
YORUM EKLE

Nidec

Dyson

Dergiler