banner1339
x

BETA Kimya, Turquality sonrası 3 inovatif ürününü piyasaya sundu

Türkiye’nin önemli üreticilerinden BETA Kimya, Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımla Turquality marka programına dahil oldu ve piyasaya yeni ürünlerini sundu.

BETA Kimya, Turquality sonrası 3 inovatif ürününü piyasaya sundu
Enerji Zirvesi

Turquality Marka Programı'na geçtiğimiz hafta dahil olan Beta Kimya çalışmalarını hızla sürdürüyor. İstanbul Tuzla’daki tesisinde üretim yapan firma, sektör profesyonellerine akılcı çözümler sunan inovatif ürünlerine yenilerini ekledi. BETA Kimya A.Ş’nin Ar-Ge Merkezi belgeli laboratuvarlarında geliştirilen yeni MitreApel BK-355, BK-855 ve FLEX ürünleri, siyanoakrilat bazlı yapıştırıcılarda aranan inovatif özellikleriyle öne çıkıyor. 

BAKANLIK TARAFINDAN TESCİLLENDİ

BETA Kimya aynı zamanda yurt dışı pazarlarda markalaşma ve pazar büyütme faaliyetleri kapsamında, dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan Turquality® Marka Destek Programı'na dahil oldu. TC Ticaret Bakanlığı'nda 11 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilen kurumsal sunum ve yol haritası toplantısında, üst yönetim kadrosu Bakanlık yetkilileriyle bir araya geldi. Toplantının ardından, marka desteği Bakanlık tarafından da tescillenmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 14:59
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını