banner1013
x

Avrupa’da da ciddi anlamda kabul gördü

Kama, makina, motor ve redüktörün olduğu her yerde, döner bir mekanizmanın ürettiği bütün gücü karşı tarafa aktarmayı sağlıyor. Bu alanda hizmet veren Emek Kama sektörde öne çıkıyor.

Avrupa’da da ciddi anlamda kabul gördü
EndüstrideAra2

Sanayi makinalarının tamamında hatta bugün evlerimizde kullandığımız buzdolabı ve çamaşır makinalarının motorlarında Emek Kama’nın kamaları mevcut. Firmanın perspektifi çok geniş, bu anlamda güç aktarılması ihtiyacının olduğu her hareket kanalında kama, mutlaka kullanılması gereken özel bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Emek Kama’nın Türkiye’de 14 bayisi bulunuyor, bunların bir kısmı Orta Anadolu’da, bir kısmı İstanbul içerisinde, bir kısmı Bursa bölgesinde, bir kısmı da Karadeniz bölgesinde yer alıyor.
Türkiye piyasasının yüzde 80’ni Emek Kama’nın tamamen kendi satış ve imalatı üzerinden dönüyor. Ayrıca, Avrupa’da da ciddi anlamda kabul görmüş olan marka yüzde 30 üzerinden varlığını sürdürüyor.
Firma, sektörün ihtiyaç duyduğu, yaşanılacak ya da yaşanmış olan bütün değişiklikleri doğru şekilde kendisine adapte ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 15:49
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Elesa

Dergiler