banner1322
x

AUTOMECHANİKA ISTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Automechanika’nın bölgedeki en büyük uluslararası ticaret fuarı Automechanika Istanbul 2022 için geri sayım başladı. Kapılarını 2 Haziran'da açacak fuar ile ilgili son gelişmelere haberimizde...

AUTOMECHANİKA ISTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Robot Zirvesi

Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey işbirliği ile düzenlenecek Automechanika Istanbul Fuarı, 2-5 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 

MOBİLİTE VE LOJİSTİK TEKNOLOJİLERİNİN GELECEĞİNE ODAKLANIYOR

Türkiye ihracatının lideri konumundaki otomotiv sektörünün en önemli buluşma platformlarından biri olan fuar için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Halihazırda kayıtlar devam ederken, bu sene 24 farklı ülkeden katılımcı firmanın ve 6 ülke pavilyonunun yer alması kesinleşti. Bu yılki katılımcılar arasında Renault ve Peugeot gibi küresel çapta önde gelen yeni katılımcılar dikkat çekiyor.

Uçtan uca otomotiv sanayinin bütün alt başlıklarını içeren geniş ürün yelpazesi, e-mobilite teknolojilerine ilişkin sunum ve söyleşilerin yer aldığı Automechanika Academy; etkinlikler, yarışmalar, atölyeler ve hepsinden önemlisi, tüm dünyadan profesyonellerin yeniden yüz yüze iş görüşmeleri yapacağı Automechanika Istanbul 2022, aynı zamanda mobilite ve lojistik teknolojilerinin geleceğine odaklanıyor.

B2B TOPLANTILAR İÇİN DİJİTAL PAKET HAZIRLANDI

Automechanika Istanbul 2022 fuarına katılım gösterecek firmaları desteklemek üzere, firmaların tüm ürünlerini detaylarıyla sunarak potansiyel müşterilerine doğrudan erişim sağlayabilecekleri, rakiplerinin bir adım önüne çıkarak hedef ziyaretçilerle B2B toplantılar organize edebilecekleri yeni bir dijital paket hazırlandı.

Bu dijital platform paketi ile katılımcı firmalar, tüm arama sistemlerinde, konferanslarda ve platformda en görünür şekilde yer alacak ve fuar sırasında ziyaretçi sayılarını artırabilecekler.

ZİYARETÇİ KAYITLARI SÜRÜYOR, İLETİŞİM FUAR SONRASINA TAŞINIYOR

Fuarı ziyaret etmek isteyen tüm otomotiv endüstrisi profesyonelleri, Automechanika Istanbul resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz ziyaretçi kayıt işlemini tamamlayarak giriş kartlarını e-posta ile kolayca teslim alabiliyor. Kayıt sırasında belirtilen ilgi alanları ile ziyaretçiler, B2B eşleştirme sistemi sayesinde aradıkları ürün gruplarına sahip firma önerilerini inceleyip, onlarla fuar öncesinde randevulaşarak fuar sırasındaki görüşmelerini organize edebilecek, fuardan sonra da kolayca iletişim kurabilecekler.
 
Automechanika Istanbul 2022’de uygulanacak hijyen konseptinde de düzenlemeye gidildi. T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından duyurulan yönetmelik gereğince; fuar alanına girişlerde HES Kodu kontrolü, aşı sertifikası veya ateş ölçümü gibi uygulamalar yapılmayacak. Tüm dünyadan sektör profesyonellerinin bir araya geleceği fuar süresince sosyal mesafenin sağlanamadığı durumlarda kapalı alanlarda maske kullanımı tavsiye ediliyor.

AUTOMECHANİKA ISTANBUL PLUS BEKLENTİLERİ KARŞILAMIŞTI

Covid-19 koşulları ve uluslararası seyahat kısıtlamalarına rağmen geçen yılın Kasım ayında düzenlenen fuar, toplam 652 katılımcı firma ile 32 bin 758 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayarak beklentileri karşılamıştı.

Ayrıca fuar alanındaki buluşmayla eş zamanlı olarak, 27 bin 876 kullanıcının da dijital platform aracılığıyla katılım sağladığı Automechanika Istanbul Plus, küresel salgın sebebiyle verilen 2 yıldan uzun süren bir aradan sonra otomotiv sanayi açısından önemini bir kez daha kanıtlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 11:47
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını