banner1322
x

Askaynak, dijital invertörlü ideal kaynak makinasını sundu

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, 320 amper segmentinde konvansiyonel makinadan dijital invertörlü makinaya geçiş için mükemmel bir kaynak makinası sunuyor.

Askaynak, dijital invertörlü ideal kaynak makinasını sundu
Enerji Zirvesi

Örtülü elektrod ve gazaltı kaynağında kullanılmak üzere geliştirilen multi proses kaynak makinası Powertec i320; çelik konstrüksiyon, metal atölyeleri, kaporta tamiri, bakım/onarım, tarım ve genel imalat alanlarında hafif endüstriyel uygulamalar yapan kaynak profesyonellerine sinerjik bir kullanım avantajı sunuyor. Kolay parametre seçimi ve renkli TFT ekranı sayesinde çok kısa hazırlık süresinden sonra kaynak işlemine başlama fırsatı veren Powertec i320 sahip olduğu ARCFX özelliği ile görsel olarak malzeme kalınlığı ve kaynak yayılımın simüle edilmesini sağlıyor. 15-18 kg tel besleme haznesi ve entegre edilmiş taşıma arabası ile kompakt tasarıma sahip. Powertec i320 kaynak makinası;Türkçe dil desteğine, USB girişine, sağlam ve güvenilir bir dizayna, aydınlatılmış tel haznesine sahip.

PERFORMANSI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Geliştirdiği yüksek teknolojili ürünlerle, kaynak ustalarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Powertec i320 kaynak makinasıyla kaynak sektörünün geleceğine dokunurken örtülü elektrod ve gazaltı kaynağını da kolaylaştırıyor. Mükemmel bir kaynak deneyimi elde etmek isteyen kaynak profesyonelleri için geliştirilen bu ürün; sunduğu yüksek ve kararlı arkla birlikte dinamik ve sıçrantıyı sınırlayan performansı ile dikkat çekiyor. Yeni endüstri standartlarına da uygun olan Powertec i320, 4 aktif makaraya sahip tel besleme sisteminin yanında optimize edilmiş tel çıkış pozisyonuyla da kaynak ustalarının tercih ettiği kaynak makinaları arasında yer alıyor. Ayrıca yenilikçi bir ara yüze sahip oluşu ve ARCFX özelliği sayesinde gelişmiş menü seçeneği ile parametrelerin seçimini de kolaylaştırıyor.

DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ

MIG/MAG ve MMA kaynağı için yeni inverter tabanlı kompakt kaynak makinası Powertec i320 MIG kaynak uygulamaları için çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum kaynağı için kullanılabiliyor. Düşük enerji tüketimi avantajı sunan bu kaynak makinası, geliştirilmiş ergonomisi ve üst düzey operatör güvenliği ile en zor şartlarda bile daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Gelişmiş TFT ekranı ile eğitim zamanını düşürürken, otomatik ayarları sayesinde de çalışmaya hazır bir kaynak makinası olarak karşımıza çıkıyor. Her çeşit telde mükemmel ve yumuşak tel besleme olanağı bulunan kaynak makinasının çıkış parametreleri sürekli ölçümlenerek yumuşak metal transferi sayesinde kolayca optimize edilebiliyor. Bu optimizasyon kaynak makinasının değişime anında ve hızlı cevap vermesini ve böylece kararlı bir ark performansı elde edilmesini sağlıyor. Powertec i320’nin çıkış voltajı da otomatik olarak tel sürme hızına göre ayarlanabiliyor ve operatör kolaylığı için beklenen çıkış akımı ve malzeme kalınlığı ekranda görüntülenebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 12:44
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını