banner1339
x

2017 Finansal Sonuçlarını ve Hedeflerini Paylaştı

Danfoss Türkiye, ısıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss’un Türkiye’deki yeni ofisini ziyaret etti.

2017 Finansal Sonuçlarını ve Hedeflerini Paylaştı
Robot Zirvesi

Gerçekleşen ziyarette, Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Ziad Al Bawaliz, şirketin 2017 başarılarını ve önümüzdeki dönem hedeflerini açıkladı. Toplantıya katılanlar arasında, Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören ve Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Başkanı Naveen Sivakumar da vardı.

YATIRIMLAR ARTACAK

Toplantı, Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Ziad Al Bawaliz ve Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Danfoss Dünya Başkanı Kim Fausing de toplantıya Danimarka’dan canlı video bağlantısıyla dahil oldu. Danimarka’daki yoğun kar yağışı nedeniyle Türkiye’ye ziyareti ertelenen Fausing; Danfoss’un global olarak yüzde 12 civarında büyüdüğünü paylaşırken, Türkiye’nin şirket içindeki önemine vurgu yaptı. Türkiye’nin büyüme potansiyeline güvendiklerinin altını çizen Dünya Başkanı, önümüzdeki dönemde ülkeye yapılan yatırımların artacağı vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 18:38
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını